Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Szukaj » Wyniki wyszukiwania

<< wcześniejsza 1, 2 następna >>
Temat Forum Autor Postów Znalezione
Jakie? oldschoolowe tricki? Tricki alan.87 13 1
er3ka

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Albo X graind.. :D

Wysłane Aug 28, 2011, 1:23 am
D?ugo?? Tricki dymek 3 1
er3ka

Poziom użytkownika

Back niffty jest magicznym graindem.. :P Jezeli dobrez na niego wpadniesz to mozna jechac i jechac..! Moze robisz bledy w samym wykonaniu graindu..? Przy back niffty jest tak : jak za bardzo usiadziesz to spadasz.. Za malo usiadziesz czyli stoisz na sztywnych nogach to nie dogniesz niffty i nie masz balansu.. Musisz umiec to wyposrodkowac.. Trenuj trenuj.. Balans przedewszystkim.. dogiac sie nie poczatku triku to nie wszystko.. tzreba jeszcza zlapac dobra rownowage i predkosc.. powodzenia.. pozdro.. :P

Wysłane Aug 28, 2011, 1:18 am
540 dokr?ci? Tricki Fataler 5 1
er3ka

Poziom użytkownika

Polecam sie ,,skladac" przy kreceniu.. Czyli jak wyskakujesz do obrotu podciagasz kolana do gory i rece nad glowe dajesz jak baletnica.. Moze smiesznie brzmi ale wyglada taki spin bardziej stylowo i latwiej go dokrecic i to w c####..! :P Pozdro :D

Wysłane Aug 28, 2011, 1:09 am
K2 model FATTY PRO na pierwsze rolki Sprzęt Grincz 8 1
er3ka

Poziom użytkownika

Sorry ziomki ale moze wypowie sie ta osoba ktora smiga na tych rolkach (mianowicie K2 fatty). Jak mowicie jest to gowno ale jezeli juz cos kumasz o co kaman z inline skating.. Ja kuplem te roleczki jako swoje pierwsze i smagam na nich 5 miesiecy.. Oczywiscie sa juz zajechane strasznie ale do nauki sa wporzadku.. Bede je niedlugo zmienial jak kasa sie przytrafi ale mniejsza o to.. Nauczylem sie na nich wszystkiego co potrafie.. Od zwyklego fs'a czy soula po topy.. Moim zdaniem jezeli ktos zaczyna od takich c####owych rolek gdzie praktycznie nie ma soulplatow wychodzi mu to na + na przyszlosc.. Jak juz zacznie ogrniac triczki i poczuje ze czas na zmiane osprzetu i zmieni na jakies remzy badz podobne nie bedzie mial problemu sie przestawic.. Znam ziomkow ktorzy zaczynaja od ksjado (wiadomo ze platy wyje***e :D) a jak bede musieli sie przstawic np : roces'y to lipa.. ! Wiec pomyslcie troche.. Ziomek jak dla Cb K2 na poczatek bede dobre i tanie.. Uwierz mi bo sam jestem ich posiadaczem.. Z czasem i tak zmienisz na cos innego a jak ci Sie sport nie spodoba nie bedziesz plul sobie w twarz ze wydales kupe chajsu na cos co jest ci teraz nie potzrebne.. Zreflektuj moja opinie.. Pozdro.. RoLL Or DiE..

Wysłane Apr 5, 2011, 11:41 pm
Sprzedam USD SEVEN BLACK r.45 Sprzedam BistO 2 1
er3ka

Poziom użytkownika

To jak z ta cena..? Moze cos pomyslimy.. ;D

Wysłane Jan 30, 2011, 12:22 pm
Cz?stochowa Miejscówki mather 6 1
er3ka

Poziom użytkownika

Spoko mi pasuje.. :D Badz 30.01.2011 na skate na promce to pojezdzimy.. :D Jak cos to szukaj goscia na c####owych K2.. xD

Wysłane Jan 30, 2011, 12:15 pm
Kupi?em rolki tempish extreme Sprzęt P O Likuj12 21 1
er3ka

Poziom użytkownika

Tez chodzi taka informacja ze rolki z GoSportu sa do dupy.. Nie powiem nie sa to role dobre ale na poczatek mozna pojezdzic moj znajomy jezdzi juz na nich pol roku jakos nauczyl sie topow i innych grindow co powiedzieli byscie ze te rolki sie nie gna nie da rady w nich zrobic np. wlasnie topow.. Chyba wam za bardzo palma do glowy udezyla od tych remzow i usd.. Nie ktorzy nie maja na tak porzadny sprzed od razu.. Lepiej chyba zeby zaczeli jezdzic na tym SZAJSIE i zbierali na nowe role niz lazili na skate prak i wpatrywali sie w ziomkow ktorzy juz jezdza i marzyc o tym jak oni bede jezdzic jak uzbieraja.. Pomyslcie czasem co mowicie..

Wysłane Jan 30, 2011, 12:10 pm
Co to za trick ? Tricki thabser 19 1
er3ka

Poziom użytkownika

Jest taki trik..! Niestety nie mam pojecia jak on sie nazywa.. To jest Unity ale na odwrot.. :D czyli stopy skrecone w drogo strone.. JEst takie cos jak S?OWNIK SKATE i tam jest ten trik opisany.. Jezeli bardzo Ci zalezy to mozesz poszukac.. Pozdro..!

Wysłane Jan 22, 2011, 12:49 am
Ao Mizou Tricki kubamaju4 4 2
er3ka

Poziom użytkownika

Dzieki bardzo.. Dzisiaj probowalem Ao Mizou ale lepiej mi wychodzi Ao Soul.. Z czasem bedzie git.. Jeszcze raz dzieki.. :D

Wysłane Jan 21, 2011, 11:54 pm
er3ka

Poziom użytkownika

Ja mam takie pytanie do Cb.. Wlasnie probuje nauczyc sie trikow Ao.. Umiem juz kilkanascie trikow ale wszystkie przodem.. Mianowicie mam problem jak ustawic srodek ciezkosci.. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.. ;p NP : Jadac na soulu czy czym podobnym wiekszosc ciezaru ciala dajesz na souplate a przy robieniu Ao..? Jest tak samo..?

Wysłane Jan 21, 2011, 1:59 am
<< wcześniejsza 1, 2 następna >>

0.2741 sekund - 8 zapytań - 7.59 załadowane [wszystko]